Dėkojame už jūsų pranešimą. Jis išsiųstas.
Slapukai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nuoroda nukopijuota
Užklausos forma

  Iki 200 žodžių
  Nepasirinktas joks failas
  Susisiekimo forma

   Iki 200 žodžių
   Nepasirinktas joks failas
   Apie mus
   Padedame įveikti visą vandentvarkos sistemų diegimo kelionę
   Teikiame vandens filtrų bei vandens gerinimo įrangos sprendimus namams visoje Lietuvoje. Taip pat projektuojame ir iki rakto įgyvendiname vandentvarkos projektus gamybinėms ir paslaugų įmonėms bei viešajam sektoriui.
   Skirtingiems klientams padedame įveikti visą vandentvarkos sistemų diegimo kelionę
   • Privačiam klientui
    su vandens kokybės gerinimu susijusių sprendimų ir procesų supratimas, pasitikėjimas sprendimu, pagalba ir konsultavimas.
   • Verslui
    lygiavertė partnerystė, randant sprendimą atitinkantį techninius kliento reikalavimus ir atsižvelgiant į jo industrijos poreikius bei apribojimus.
   • Viešiesiems užsakovams
    atsakingai vykdomas ir laiku išbaigtas procesas, tinkamai paruošta dokumentinė ir projekto vadybos dalis.
   Mūsų stiprybės
   • Individualus sprendimas - surenkame visą reikalingą informaciją apie vandenį ir randame unikalų sprendimą konkrečiam atvejui
   • Vandens filtrai
    Proceso inovacijos - nuolat ieškome ir pritaikome naujas technologijas savo kasdieniniame darbe, o spręsdami iššūkius siekiame efektyvinti vandentvarkos projektų įgyvendinimo procesą
   • Įgalintas žinojimas - kiekvieno kliento įgytos žinios, padedančios geriau suprasti kertinius vandens kokybės parametrus ir geresnis vandentvarkos srities supratimas
   Kompetencijos ir kokybė
   Įmonei yra suteikti sertifikatai, patvirtinantys, kad organizacijos vadybos sistema atitinka ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 26000:2010 standartų reikalavimus. Šios vadybos sistemos diegimas ir reikalavimų plėtojimas užtikrina įmonės teikiamų paslaugų aukštą kokybę, bei darniai ir saugiai atliekamą darbą.
   • ISO 9001:2015
   • ISO 14001:2015
   • ISO 45001:2018
   • ISO 26000:2010
   Karjera
   Prisijunk prie mūsų
   Prisidėk prie unikalių vandentvarkos projektų ir įdarbink savo veržlumą

    Iki 200 žodžių
    Nepasirinktas joks failas
    Partneriai
    Mūsų partneriai
    Mūsų partneriai yra vieni iš pirmaujančių vandens filtravimo technologijose. Bendradarbiaudami su jais, mes siūlome pažangiausius sprendimus, kurie užtikrina švarų ir saugų geriamąjį vandenį mūsų klientams. Mūsų partneriai specializuojasi ne tik vandens filtrų, bet ir atitinkamų komponentų gamyboje, todėl galime pasiūlyti įvairius sprendimus tiek namų, tiek pramoninio naudojimo poreikiams. Jeigu jūsų įmonė specializuojasi vandens filtravimo technologijose ir norėtų plėsti savo veiklą kartu su mumis, kviečiame susisiekti. Mes visada atviri naujoms idėjoms ir partnerystėms, kurios atneša inovacijas ir gerina mūsų klientų patirtį.
    Susisiekite su mumis
    Siųskite užklausą mums ir mes su jumis susisieksime