Dėkojame už jūsų pranešimą. Jis išsiųstas.
Slapukai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nuoroda nukopijuota
Užklausos forma

  Iki 200 žodžių
  Nepasirinktas joks failas
  Susisiekimo forma

   Iki 200 žodžių
   Nepasirinktas joks failas
   Vandentvarka miestams ir gyvenvietėms
   Alytaus miesto vandentiekio stoties Nr. 2 rekonstrukcija

   Rekonstrukcijos metu pirmiausia iš visų filtrų pašalinta esama įkrova, demontuota drenažo sistema, seni vamzdynai, sklendės, uždaromoji armatūra, kontrolės, vandens dezinfekavimo įranga bei matavimo prietaisai.

   Atliekant tolesnius darbus atstatytos filtrų sienų simetrijos, įrengta nauja drenažinė sistema, supilta naują filtrų įkrovą, privesti visi reikiami proceso vamzdynai, sumontuotos sklendės, kontrolės ir matavimo prietaisai.

   Po rekonstravimo darbų vanduo iš gręžinių (“žalias” vanduo) tiekiamas į naują aeratorių. Aeratorius – nerūdijančio plieno rezervuaras, kuriame vanduo prisotinamas deguonimi laisvo išsiliejimo metu. Aeratorius – rezervuaras taip pat atlieka ir srautų paskirstymo į atvirus 3 filtrus funkciją, kurių našumas siekia iki 20700 m3/d (800 m3/val.). Paruoštas vanduo po filtrų  dezinfekuojamas, naudojant naują natrio hipochloritą dozuojančią įrangą. Paruoštas ir dezinfekuotas vanduo naujais vamzdynais savitekiu nuvedamas į esamus rekonstruotus požeminius gelžbetoninius švaraus vandens saugojimo rezervuarus.  Paruoštas ir dezinfekuotas geriamas vanduo tiekiamas miesto vartotojams II-jo kėlimo siurbliais. II kėlimo vandentiekio siurblinės našumas po rekonstrukcijos – 660,0m3/val.

   Pasikalbėkime apie
   Jūsų problemą
   Siųskite užklausą mums ir mes su jumis susisieksime