Dėkojame už jūsų pranešimą. Jis išsiųstas.
Slapukai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nuoroda nukopijuota
Užklausos forma

  Iki 200 žodžių
  Nepasirinktas joks failas
  Susisiekimo forma

   Iki 200 žodžių
   Nepasirinktas joks failas
   Vandentvarka miestams ir gyvenvietėms
   Marijampolės miesto vandens gerinimo įrenginių rekonstrukcija
   Užsakovas UAB "Sūduvos vandenys"

   Pagrindiniai projekto siekiai ir reikalavimai buvo atitikti Lietuvos higienos normas nurodytas HN 24:2023 „Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimai“ ir pasiekti maksimalų išvalymo poreikį 340 m3/h.

   Po rekonstrukcijos gręžinių vanduo aeruojamas 3 aeratoriuose. Vandens aeravimo metu gręžinio vandenyje ištirpinamas pakankamas deguonies kiekis, kuris reikalingas vandenyje esančių priemaišų biologiniam šalinimui. Aeruotas vanduo toliau tiekiamas į 4 naujai suremontuotus atvirus filtrus. Kiekvienas filtras dirba nepriklausomai vienas nuo kito. Vanduo filtruojamas per smėlio įkrovą, ant kurios susidaro bioplėvelė, sulaikanti geležies ir mangano oksidavimo produktus. Po filtrų paruoštas vanduo surenkamas į kolektorių ir savitaka nukreipiamas į 2 švaraus-paruošto vandens rezervuarus. Pakeliui vanduo dezinfekuojamas natrio hipochlorito tirpalu, kuris gaminamas vietoje naudojant elektrolizės įrenginį. Iš švaraus vandens rezervuarų vanduo savitaka teka į naujai įrengtą siurblinę, iš kurios II-o kėlimo siurbliais yra tiekiamas vartotojams.

   Pasikalbėkime apie
   Jūsų problemą
   Siųskite užklausą mums ir mes su jumis susisieksime